Lokale avdelinger i FLT

FLT har i overkant av 70 avdelinger fordelt over hele landet. Fem avdelinger er tilknyttet FLT Statens vegvesen. Her ser du oversikt over alle våre avdelinger i alfabetisk rekkefølge. Logg inn på Min side for å se hvilken lokalavdeling du tilhører.

FLT - Avd. 143 Alta
Kontaktperson
Egil Hansen
Telefon
901 06 927
E-post - Kontaktperson
eghans.egil@gmail.com
E-post - Avdeling
avd143alta@flt.no
FLT - Avd. 009 Arendal
Kontaktperson
Per Arne Monsen
Telefon
48990158
E-post - Kontaktperson
PerArne.Monsen@proflex-as.no
E-post - Avdeling
avd009arendal@flt.no
FLT - Avd. 046 Askim
Kontaktperson
Helge Johnsen
Telefon
98267264
E-post - Kontaktperson
decimalcollector@fastmail.fm
E-post - Avdeling
avd046askim@flt.no
FLT - Avd. 091 Bodø
Kontaktperson
Rolf Gangmark
Telefon
95945709
E-post - Kontaktperson
rolf.gangmark@boproas.no
E-post - Avdeling
avd091bodo@flt.no
FLT - Avd. 139 Båtsfjord
Kontaktperson
Inge Bolle
Telefon
91836275
E-post - Avdeling
avd139batsfjord@flt.no
FLT - Avd. 114 Dale
Kontaktperson
Vegar Sellevold
Telefon
480 30 087
E-post - Kontaktperson
vegar@daletec.no
E-post - Avdeling
avd114dale@flt.no
FLT - Avd. 005 Drammen
Kontaktperson
Bjørn Søby Nielsen
Telefon
99694914
E-post - Kontaktperson
bjorn.nielsen@live.no
E-post - Avdeling
avd005drammen@flt.no
FLT - Avd. 021 Fredrikstad
Kontaktperson
Tore Størseth
Telefon
454 14 598
E-post - Kontaktperson
tore.storseth@europris.no
E-post - Avdeling
avd021fredrikstad@flt.no
FLT - Avd. 136 Frøya
Kontaktperson
Kim Inge Jørgensen
Telefon
45600595
E-post - Kontaktperson
kimjor@marineharvest.com
E-post - Avdeling
avd136froya@flt.no
FLT - Avd. 034 Glomfjord
Kontaktperson
Magne Bergli
Telefon
95028591
E-post - Kontaktperson
magne.bergli@yara.com
E-post - Avdeling
avd034glomfjord@flt.no
FLT - Avd. 036 Halden
Kontaktperson
Jørn Krosvik
Telefon
97007987
E-post - Kontaktperson
jorn.krosvik@nexans.com
E-post - Avdeling
avd036halden@flt.no
FLT - Avd. 085 Hammerfest
Kontaktperson
Ikke tilgjengelig
Telefon
Ikke tilgjengelig
E-post - Avdeling
avd085hammerfest@flt.no
FLT - Avd. 109 Haram
Kontaktperson
Børge Solem
Telefon
97678871
E-post - Kontaktperson
borge.solem@rolls-royce.com
E-post - Avdeling
avd109haram@flt.no
FLT - Avd. 059 Harstad
Kontaktperson
Leif-Roar Mikkelsen
Telefon
90632835
E-post - Kontaktperson
leif-roar.mikkelsen@flt.no
E-post - Avdeling
avd059harstad@flt.no
FLT - Avd. 110 Helgeland Sør
Kontaktperson
Ikke tilgjengelig
Telefon
Ikke tilgjengelig
E-post - Avdeling
avd110helgeland@flt.no
FLT - Avd. 094 Honningsvåg
Kontaktperson
Ikke tilgjengelig
Telefon
Ikke tilgjengelig
E-post - Avdeling
avd094honningsvag@flt.no
FLT - Avd. 014 i Hordaland
Kontaktperson
Åge Grasdal
Telefon
98234957
E-post - Kontaktperson
agrasdal@online.no
E-post - Avdeling
avd014bergen@flt.no
FLT - Avd. 003 Horten
Kontaktperson
Kurt Albert Pedersen
Telefon
93429007
E-post - Kontaktperson
kurt.pedersen@km.kongsberg.com
E-post - Avdeling
avd003horten@flt.no
FLT - Avd. 086 Høyanger
Kontaktperson
Aksel Svarstad
Telefon
91340631
E-post - Kontaktperson
Aksel.Svarstad@hydro.com
E-post - Avdeling
avd086hoyanger@flt.no
FLT - Avd. 015 i Innlandet
Kontaktperson
Gro Elisabeth Henriksen
Telefon
45444990
E-post - Kontaktperson
gro.henriksen@choice.no
E-post - Avdeling
avd015gjovik@flt.no
FLT - Avd. 006 Kjeller
Kontaktperson
Øivind Kongsvold
Telefon
91601660
E-post - Kontaktperson
oivind.kongsvold@gmail.com
E-post - Avdeling
avd006kjeller@flt.no
FLT - Avd. 053 Kjøpsvik
Kontaktperson
Jan-Erik Nilsen
Telefon
91381179
E-post - Kontaktperson
jnils@norcem.no
E-post - Avdeling
avd053kjopsvik@flt.no
FLT - Avd. 029 Kongsberg
Kontaktperson
Lars Christian Nilsen
Telefon
94147097
E-post - Kontaktperson
larschr.nilsen@fmcti.com
E-post - Avdeling
avd029kongsberg@flt.no
FLT - Avd. 037 Kristiansand og Omegn
Kontaktperson
Harald Flatnes
Telefon
41272923
E-post - Kontaktperson
harald@flatnes.net
E-post - Avdeling
avd037kristiansand@flt.no
FLT - Avd. 040 Kristiansund N.
Kontaktperson
Edith Synnøve Bjerkan
Telefon
90092487
E-post - Kontaktperson
edithsb@online.no
E-post - Avdeling
avd040kristiansund@flt.no
FLT - Avd. 116 Kyrksæterøra
Kontaktperson
Hallvard Løseth
Telefon
975 09 574
E-post - Kontaktperson
hallvardloseth@hotmail.com
E-post - Avdeling
avd116kyrksaterora@flt.no
FLT - Avd. 105 Langesund
Kontaktperson
Arve Rørholt
Telefon
95280943
E-post - Kontaktperson
arh@agilitysubsea.no
E-post - Avdeling
avd105langesund@flt.no
FLT - Avd. 020 Larvik
Kontaktperson
Ole Petter Corneliussen
Telefon
95749595
E-post - Kontaktperson
olepetter.corneliussen@ifokus.as
E-post - Avdeling
avd020larvik@flt.no
FLT - Avd. 119 Leirvik
Kontaktperson
Stig Breidvik
Telefon
91881281
E-post - Kontaktperson
stig.breidvik@havyard.com
E-post - Avdeling
avd119leirvik@flt.no
FLT - Avd. 032 Lillehammer
Kontaktperson
Terje Sagstad
Telefon
91195121
E-post - Kontaktperson
terje.sagstad@hydal.com
E-post - Avdeling
avd032lillehammer@flt.no
FLT - Avd. 150 Lindesnes
Kontaktperson
Mads Drange Pedersen
Telefon
97098221
E-post - Kontaktperson
mads.drange.pedersen@ge.com
E-post - Avdeling
avd150lindesnes@flt.no
FLT - Avd. 103 Lyngdal & Farsund
Kontaktperson
Ingrid Svinstad
Telefon
98248776
E-post - Kontaktperson
ingrid@autovern.no
E-post - Avdeling
avd103lyngdal@flt.no
FLT - Avd. 089 Mandal og Flekkefjord
Kontaktperson
Øyvind Knudsen
Telefon
91841511
E-post - Kontaktperson
oeknud@gmail.com
E-post - Avdeling
avd089mandal@flt.no
FLT - Avd. 121 Meråker
Kontaktperson
Torfinn Krogstad
Telefon
90575891
E-post - Kontaktperson
torfinn.krogstad@ntebb.no
E-post - Avdeling
avd121meraker@flt.no
FLT - Avd. 002 Mesta
Kontaktperson
Ikke tilgjengelig
Telefon
Ikke tilgjengelig
E-post - Avdeling
avd002@flt.no
FLT - Avd. 048 Midt-Troms
Kontaktperson
Erik Billy Rehnlund
Telefon
97675922
E-post - Kontaktperson
billy.rehnlund@jmhansen.no
E-post - Avdeling
avd048midttroms@flt.no
FLT - Avd. 012 Mo i Rana
Kontaktperson
Harry Monsen
Telefon
48997437
E-post - Kontaktperson
harrymon@online.no
E-post - Avdeling
avd012moirana@flt.no
FLT - Avd. 063 Moss
Kontaktperson
Martin Shezad Pedersen
Telefon
907 47 650
E-post - Kontaktperson
xolo@me.com
E-post - Avdeling
avd063moss@flt.no
FLT - Avd. 144 Myre
Kontaktperson
Thomas Gulbrandsen
Telefon
48261453
E-post - Kontaktperson
Thomas.Gulbrandsen@biomar.no
E-post - Avdeling
avd144myre@flt.no
FLT - Avd. 061 Narvik
Kontaktperson
Ørnulf Jenssen
Telefon
90982321
E-post - Kontaktperson
oh-jen@online.no
E-post - Avdeling
avd061narvik@flt.no
FLT - Avd. 039 Notodden
Kontaktperson
Arne Vestmoen
Telefon
926 59 071
E-post - Kontaktperson
arv@ideakompetanse.no
E-post - Avdeling
avd039notodden@flt.no
FLT - Avd. 004 Oslo
Kontaktperson
Helge Preben Waage
Telefon
90598314
E-post - Kontaktperson
preben.waage@spiroslo.no
E-post - Avdeling
avd004oslo@flt.no
FLT - Avd. 096 Oslo
Kontaktperson
Ikke tilgjengelig
Telefon
Ikke tilgjengelig
E-post - Avdeling
avd096stkoslo@flt.no
FLT - Avd. 028 Raufoss
Kontaktperson
Kari Brænden Aaslund
Telefon
41437028
E-post - Kontaktperson
kari.branden.aaslund@ka-group.com
E-post - Avdeling
avd028raufoss@flt.no
FLT - Avd. 010 Ringerike
Kontaktperson
Tom Werner Finnerud
Telefon
90569240
E-post - Kontaktperson
tom.finnerud@gmail.com
E-post - Avdeling
avd010ringerike@flt.no
FLT - Avd. 022 i Rogaland
Kontaktperson
Helge Stølen Reiestad
Telefon
951 49 972
E-post - Kontaktperson
reiest@online.no
E-post - Avdeling
avd22@flt.no
FLT - Avd. 055 Røros
Kontaktperson
Ove Indset
Telefon
91360354
E-post - Kontaktperson
ove.indset@sbseating.com
E-post - Avdeling
avd055roros@flt.no
FLT - Avd. 122 Salten
Kontaktperson
Siw Iren Furnes
Telefon
957 48 590
E-post - Kontaktperson
sif@vap.no
E-post - Avdeling
avd122salten@flt.no
FLT - Avd. 043 Sandefjord
Kontaktperson
Bjørn Ragnar Moe
Telefon
91331753
E-post - Kontaktperson
bjrmo@online.no
E-post - Avdeling
avd043sandefjord@flt.no
FLT - Avd. 092 Sarpsborg
Kontaktperson
Bente Holtet
Telefon
92025191
E-post - Kontaktperson
holtetbente@hotmail.com
E-post - Avdeling
avd092sarpsborg@flt.no
FLT - Avd. 033 Skien
Kontaktperson
Hans Jan Seland
Telefon
90545663
E-post - Kontaktperson
h-seland@online.no
E-post - Avdeling
avd033skien@flt.no
FLT - Avd. 060 Sunndalsøra
Kontaktperson
Atle Sandvik
Telefon
99153609
E-post - Kontaktperson
atle.sandvik@hydro.com
E-post - Avdeling
avd060sunndalsora@flt.no
FLT - Avd. 107 Sunnhordland
Kontaktperson
Christian Fredrik Danmo
Telefon
95257937
E-post - Kontaktperson
christian.danmo@kvaerner.com
E-post - Avdeling
avd107@flt.no
FLT - Avd. 146 Surnadal
Kontaktperson
Anders Sæterøy
Telefon
90722155
E-post - Kontaktperson
anders.saeteroy@trollheim.no
E-post - Avdeling
avd146surnadal@flt.no
FLT - Avd. 151 på Svalbard
Kontaktperson
Kari Stokke
Telefon
95204871
E-post - Kontaktperson
kari.stokke@spitsbergentravel.no
E-post - Avdeling
avd151svalbard@flt.no
FLT - Avd. 123 Svolvær
Kontaktperson
Liss Holmstad
Telefon
99526129
E-post - Kontaktperson
liss@lias.no
E-post - Avdeling
avd123svolvar@flt.no
FLT - Avd. 095 Sør-Varanger
Kontaktperson
Ikke tilgjengelig
Telefon
Ikke tilgjengelig
E-post - Avdeling
avd095sorvaranger@flt.no
FLT - Avd. 019 I Telemark
Kontaktperson
Merete Øiestad Jonas
Telefon
90857015
E-post - Kontaktperson
merete.o.jonas@bilfinger.com
E-post - Avdeling
avd019heroya@flt.no
FLT - Avd. 058 Tromsø
Kontaktperson
Kurt Andreas Nilsen
Telefon
94989370
E-post - Kontaktperson
kuandni@gmail.com
E-post - Avdeling
avd058tromso@flt.no
FLT - Avd. 017 Trondheim
Kontaktperson
Rune Heggem
Telefon
477 15 729
E-post - Kontaktperson
ru.he@hotmail.com
E-post - Avdeling
avd017trondheim@flt.no
FLT - Avd. 108 Trøndelag Nord
Kontaktperson
Tony Endre Lappalainen
Telefon
92019288
E-post - Kontaktperson
Tony.Lappalainen@lafopa.no
E-post - Avdeling
avd108levanger@flt.no
FLT - Avd. 018 Tønsberg
Kontaktperson
Jens Olav Hagebakken
Telefon
951 38 868
E-post - Kontaktperson
jens.hagebakken@rheinmetall.no
E-post - Avdeling
avd018tonsberg@flt.no
FLT - Avd. 001 Vestfjorddalen
Kontaktperson
Jan Erwin Gruber
Telefon
470 41 233
E-post - Kontaktperson
ergrube@online.no
E-post - Avdeling
avd001vestfjorddalen@flt.no
FLT - Avd. 101 Vestre Sunnmøre
Kontaktperson
Alf Johan Antonsen
Telefon
90829705
E-post - Kontaktperson
alf-johan.antonsen@kleven.no
E-post - Avdeling
avd101vsunnmore@flt.no
FLT - Avd. 044 Ålesund
Kontaktperson
Frode Ingebrigtsen
Telefon
91137638
E-post - Kontaktperson
frode@ingebrigtsen.biz
E-post - Avdeling
avd044alesund@flt.no
FLT - Avd. 045 Årdal
Kontaktperson
Einar Øren
Telefon
91638731
E-post - Kontaktperson
einar.oren@hydro.com
E-post - Avdeling
avd045ardal@flt.no
FLT Statens Vegvesen
Kontaktperson
Alf Edvard Masternes
Telefon
+4799568595
E-post - Kontaktperson
alf.masternes@vegvesen.no
E-post - Avdeling
Ikke tilgjengelig
FLT Statens Vegvesen Region Midt avdeling 083
Kontaktperson
Torunn Aag
Telefon
918 44 246
E-post - Kontaktperson
torunn.aag@vegvesen.no
E-post - Avdeling
avd083midt@flt.no
FLT Statens Vegvesen Region Nord avdeling 076
Kontaktperson
Mariann Larsen
Telefon
95886070
E-post - Kontaktperson
mariann.larsen@vegvesen.no
E-post - Avdeling
avd076nord@flt.no
FLT Statens Vegvesen Region Sør avdeling 072
Kontaktperson
Ikke tilgjengelig
Telefon
Ikke tilgjengelig
E-post - Avdeling
avd072sor@flt.no
FLT Statens Vegvesen Region Vest avdeling 074
Kontaktperson
Mariann Svingen
Telefon
951 91 858
E-post - Kontaktperson
mariann.svingen@vegvesen.no
E-post - Avdeling
avd074vest@flt.no
FLT Statens Vegvesen Region Øst avdeling 073
Kontaktperson
Lars Erik Fuglesang
Telefon
92149412
E-post - Kontaktperson
larsfugl@gmail.com
E-post - Avdeling
avd073ost@flt.no
Regioner i FLT
Finn din region.