Lokale avdelinger i FLT

FLT har i overkant av 70 avdelinger fordelt over hele landet. Fem avdelinger er tilknyttet FLT Statens vegvesen. Logg inn på Min side for å se hvilken lokalavdeling du tilhører

FLT - Avd. 001 Vestfjorddalen
Kontaktperson
Jan Erwin Gruber
Telefon
470 41 233
E-post
ergrube@online.no
FLT - Avd. 002 Mesta
Kontaktperson
Ikke tilgjengelig
Telefon
Ikke tilgjengelig
E-post
avd002@flt.no
FLT - Avd. 003 Horten
Kontaktperson
Kurt Albert Pedersen
Telefon
93429007
E-post
kurt.pedersen@km.kongsberg.com
FLT - Avd. 004 Oslo
Kontaktperson
Ikke tilgjengelig
Telefon
Ikke tilgjengelig
E-post
avd004oslo@flt.no
FLT - Avd. 005 Drammen
Kontaktperson
Bjørn Søby Nielsen
Telefon
99694914
E-post
bjorn.nielsen@live.no
FLT - Avd. 006 Kjeller
Kontaktperson
Øivind Kongsvold
Telefon
91601660
E-post
oivind.kongsvold@gmail.com
FLT - Avd. 009 Arendal
Kontaktperson
Per Arne Monsen
Telefon
48990158
E-post
PerArne.Monsen@proflex-as.no
FLT - Avd. 010 Ringerike
Kontaktperson
Tom Werner Finnerud
Telefon
90569240
E-post
tom.finnerud@gmail.com
FLT - Avd. 012 Mo i Rana
Kontaktperson
Harry Monsen
Telefon
48997437
E-post
harrymon@online.no
FLT - Avd. 014 i Hordaland
Kontaktperson
Ikke tilgjengelig
Telefon
Ikke tilgjengelig
E-post
avd014bergen@flt.no
FLT - Avd. 015 i Innlandet
Kontaktperson
Gro Elisabeth Henriksen
Telefon
45444990
E-post
gro.henriksen@choice.no
FLT - Avd. 017 Trondheim
Kontaktperson
Rune Heggem
Telefon
477 15 729
E-post
ru.he@hotmail.com
FLT - Avd. 018 Tønsberg
Kontaktperson
Jens Olav Hagebakken
Telefon
951 38 868
E-post
jens.hagebakken@rheinmetall.no
FLT - Avd. 019 I Telemark
Kontaktperson
Merete Øiestad Jonas
Telefon
90857015
E-post
merete.o.jonas@bilfinger.com
FLT - Avd. 020 Larvik
Kontaktperson
Ole Petter Corneliussen
Telefon
95749595
E-post
olepetter.corneliussen@ifokus.as
FLT - Avd. 021 Fredrikstad
Kontaktperson
Tore Størseth
Telefon
454 14 598
E-post
tore.storseth@europris.no
FLT - Avd. 022 i Rogaland
Kontaktperson
Ikke tilgjengelig
Telefon
Ikke tilgjengelig
E-post
avd22@flt.no
FLT - Avd. 028 Raufoss
Kontaktperson
Kari Brænden Aaslund
Telefon
41437028
E-post
kari.branden.aaslund@ka-group.com
FLT - Avd. 029 Kongsberg
Kontaktperson
Ikke tilgjengelig
Telefon
Ikke tilgjengelig
E-post
avd029kongsberg@flt.no
FLT - Avd. 032 Lillehammer
Kontaktperson
Terje Sagstad
Telefon
91195121
E-post
terje.sagstad@hydal.com
FLT - Avd. 033 Skien
Kontaktperson
Hans Jan Seland
Telefon
90545663
E-post
h-seland@online.no
FLT - Avd. 034 Glomfjord
Kontaktperson
Ikke tilgjengelig
Telefon
Ikke tilgjengelig
E-post
avd034glomfjord@flt.no
FLT - Avd. 036 Halden
Kontaktperson
Jørn Krosvik
Telefon
97007987
E-post
jorn.krosvik@nexans.com
FLT - Avd. 037 Kristiansand og Omegn
Kontaktperson
Ikke tilgjengelig
Telefon
Ikke tilgjengelig
E-post
avd037kristiansand@flt.no
FLT - Avd. 039 Notodden
Kontaktperson
Arne Vestmoen
Telefon
926 59 071
E-post
arv@ideakompetanse.no
FLT - Avd. 040 Kristiansund N.
Kontaktperson
Edith Synnøve Bjerkan
Telefon
90092487
E-post
edithsb@online.no
FLT - Avd. 043 Sandefjord
Kontaktperson
Bjørn Ragnar Moe
Telefon
91331753
E-post
bjrmo@online.no
FLT - Avd. 044 Ålesund
Kontaktperson
Frode Ingebrigtsen
Telefon
91137638
E-post
frode@ingebrigtsen.biz
FLT - Avd. 045 Årdal
Kontaktperson
Ikke tilgjengelig
Telefon
Ikke tilgjengelig
E-post
avd045ardal@flt.no
FLT - Avd. 046 Askim
Kontaktperson
Helge Johnsen
Telefon
98267264
E-post
decimalcollector@fastmail.fm
FLT - Avd. 048 Midt-Troms
Kontaktperson
Erik Billy Rehnlund
Telefon
97675922
E-post
billy.rehnlund@jmhansen.no
FLT - Avd. 053 Kjøpsvik
Kontaktperson
Jan-Erik Nilsen
Telefon
91381179
E-post
jnils@norcem.no
FLT - Avd. 055 Røros
Kontaktperson
Ove Indset
Telefon
91360354
E-post
ove.indset@sbseating.com
FLT - Avd. 058 Tromsø
Kontaktperson
Ikke tilgjengelig
Telefon
Ikke tilgjengelig
E-post
avd058tromso@flt.no
FLT - Avd. 059 Harstad
Kontaktperson
Leif-Roar Mikkelsen
Telefon
90632835
E-post
leif.roar.mikkelsen@gmail.com
FLT - Avd. 060 Sunndalsøra
Kontaktperson
Ikke tilgjengelig
Telefon
Ikke tilgjengelig
E-post
avd060sunndalsora@flt.no
FLT - Avd. 061 Narvik
Kontaktperson
Ørnulf Jenssen
Telefon
90982321
E-post
oh-jen@online.no
FLT - Avd. 063 Moss
Kontaktperson
Martin Shezad Pedersen
Telefon
907 47 650
E-post
xolo@me.com
FLT - Avd. 085 Hammerfest
Kontaktperson
Ikke tilgjengelig
Telefon
Ikke tilgjengelig
E-post
avd085hammerfest@flt.no
FLT - Avd. 086 Høyanger
Kontaktperson
Ikke tilgjengelig
Telefon
Ikke tilgjengelig
E-post
avd086hoyanger@flt.no
FLT - Avd. 089 Mandal og Flekkefjord
Kontaktperson
Øyvind Knudsen
Telefon
91841511
E-post
oeknud@gmail.com
FLT - Avd. 091 Bodø
Kontaktperson
Rolf Gangmark
Telefon
95945709
E-post
rolf.gangmark@boproas.no
FLT - Avd. 092 Sarpsborg
Kontaktperson
Bente Holtet
Telefon
92025191
E-post
holtetbente@hotmail.com
FLT - Avd. 094 Honningsvåg
Kontaktperson
Ikke tilgjengelig
Telefon
Ikke tilgjengelig
E-post
avd094honningsvag@flt.no
FLT - Avd. 095 Sør-Varanger
Kontaktperson
Ikke tilgjengelig
Telefon
Ikke tilgjengelig
E-post
avd095sorvaranger@flt.no
FLT - Avd. 096 Oslo
Kontaktperson
Ikke tilgjengelig
Telefon
Ikke tilgjengelig
E-post
avd096stkoslo@flt.no
FLT - Avd. 101 Vestre Sunnmøre
Kontaktperson
Alf Johan Antonsen
Telefon
90829705
E-post
alf-johan.antonsen@kleven.no
FLT - Avd. 103 Lyngdal & Farsund
Kontaktperson
Ingrid Svinstad
Telefon
98248776
E-post
ingrid@autovern.no
FLT - Avd. 105 Langesund
Kontaktperson
Arve Rørholt
Telefon
95280943
E-post
arh@agilitysubsea.no
FLT - Avd. 107 Sunnhordland
Kontaktperson
Christian Fredrik Danmo
Telefon
95257937
E-post
christian.danmo@kvaerner.com
FLT - Avd. 108 Trøndelag Nord
Kontaktperson
Tony Endre Lappalainen
Telefon
92019288
E-post
Tony.Lappalainen@lafopa.no
FLT - Avd. 109 Haram
Kontaktperson
Børge Solem
Telefon
97678871
E-post
borge.solem@rolls-royce.com
FLT - Avd. 110 Helgeland Sør
Kontaktperson
Ikke tilgjengelig
Telefon
Ikke tilgjengelig
E-post
avd110helgeland@flt.no
FLT - Avd. 114 Dale
Kontaktperson
Vegar Sellevold
Telefon
480 30 087
E-post
vegar@daletec.no
FLT - Avd. 116 Kyrksæterøra
Kontaktperson
Hallvard Løseth
Telefon
975 09 574
E-post
hallvardloseth@hotmail.com
FLT - Avd. 119 Leirvik
Kontaktperson
Stig Breidvik
Telefon
91881281
E-post
stig.breidvik@havyard.com
FLT - Avd. 121 Meråker
Kontaktperson
Torfinn Krogstad
Telefon
90575891
E-post
torfinn.krogstad@ntebb.no
FLT - Avd. 122 Salten
Kontaktperson
Siw Iren Furnes
Telefon
957 48 590
E-post
sif@vap.no
FLT - Avd. 123 Svolvær
Kontaktperson
Liss Holmstad
Telefon
99526129
E-post
liss@lias.no
FLT - Avd. 136 Frøya
Kontaktperson
Kim Inge Jørgensen
Telefon
45600595
E-post
kimjor@marineharvest.com
FLT - Avd. 139 Båtsfjord
Kontaktperson
Inge Bolle
Telefon
91836275
E-post
avd139batsfjord@flt.no
FLT - Avd. 143 Alta
Kontaktperson
Egil Hansen
Telefon
901 06 927
E-post
eghans.egil@gmail.com
FLT - Avd. 144 Myre
Kontaktperson
Thomas Gulbrandsen
Telefon
48261453
E-post
Thomas.Gulbrandsen@biomar.no
FLT - Avd. 146 Surnadal
Kontaktperson
Anders Sæterøy
Telefon
90722155
E-post
anders.saeteroy@trollheim.no
FLT - Avd. 150 Lindesnes
Kontaktperson
Mads Drange Pedersen
Telefon
97098221
E-post
mads.drange.pedersen@ge.com
FLT - Avd. 151 på Svalbard
Kontaktperson
Ikke tilgjengelig
Telefon
Ikke tilgjengelig
E-post
avd151svalbard@flt.no
FLT Region Nord
Kontaktperson
Ikke tilgjengelig
Telefon
Ikke tilgjengelig
E-post
Ikke tilgjengelig
FLT Statens Vegvesen
Kontaktperson
Alf Edvard Masternes
Telefon
+4799568595
E-post
alf.masternes@vegvesen.no
Forbundet For Ledelse og Teknikk
Kontaktperson
Ikke tilgjengelig
Telefon
Ikke tilgjengelig
E-post
Ikke tilgjengelig
Forbundet For Ledelse og Teknikk
Kontaktperson
Ikke tilgjengelig
Telefon
Ikke tilgjengelig
E-post
postkasse@flt.no
Region Midt avdeling 083
Kontaktperson
Samir Jelin
Telefon
91732241
E-post
samjel2014@gmail.com
Region Nord avdeling 076
Kontaktperson
Mariann Larsen
Telefon
95886070
E-post
ma-lars3@online.no
Region Sør avdeling 072
Kontaktperson
Hans Aage Bjornes
Telefon
91682756
E-post
hans.bjornes@vegvesen.no
Region Vest avdeling 074
Kontaktperson
Mariann Svingen
Telefon
951 91 858
E-post
mariann.svingen@vegvesen.no
Region Øst avdeling 073
Kontaktperson
Lars Erik Fuglesang
Telefon
92149412
E-post
larsfugl@gmail.com
Regioner i FLT
Finn din region.