Landsstyret
Landsstyret i Forbundet Industri Energi og Forbundet for Ledelse og Teknikk (IE&FLT).
Stine Vaule Fjeldsaa, Schlumberger
1.vara: Egil Bjørheim, Oceaneering
2.vara: Aadne Andersen, Weatherford
Tommy Angeltveit, Aker Subsea
1.vara: Jarle Johannessen, SLB
2.vara: Håvard Eide, NOV
Atle Bertelsen, Baker Hughes
1.vara: Ulf Tegner, Altus Intervention
2.vara: Eirik Valle, Archer
Hans Petter Jensen, CHC Helicopter Service
1.vara: Jan Inge Andersen, Halliburton
2.Kjetil Larsen, CHC Helicopter Service
Espen Cornell Jacobsen, CCB
1.vara: Anne Irene Hukset, Norsea Logistics
2.vara: Lene Skoge, CCB
Finn Audun Bjørge, IKMLab
1.vara: Karl Henning F. Pedersen, Norsea Pol.
2.vara: Sten Sølve Johnsen, Asko SSI
Inger Marie Heng, Nosefo
1.vara: Ann Ørjebu, Intertek Westlab
2.vara: Ragnhild Nøst, Halliburton
Ann Rustad, Fet/Ekornes Beds
1.vara: Astrid Palma Sandvik, Tonning og Stryn
2.vara: Stein Tore Sørsveen, Asko SSI
Runa Busch, Ørsta/Fora Form
1.vara: Aud Elin Fjellkårstad, Ekornes Grodås
2.vara: Robert Janitz, Huseby
Bår Inge Pedersen
1.vara: suppleringsvalg LS 11-12-23
2.vara: Paal Gisle Brennholm, Saipem
Morten Flister, Coor
1.vara: Ronny Østebrød, 4Services Offshore
2.vara: Åshild Oma, Norsk Offshore Catering
Jan Inge Olsen, KCA Deutag
1.vara: Svein Markeset, Songa
2.vara: Frank Vollen, Island Offshore
Alexander Eliassen, Transocean
1.vara: Kristin Sølvberg Ur, 4Services Offshore
2.vara: suppleringsvalg neste LS
Chris William Dale, COSL
1.vara: Kristian Enoksen, KCA
2.vara: May Christin Alvseike, Archer
Kenneth Drageide, North Atlantic
1.vara: Eirik Grimstad Øvrelid, Odfjell Drilling
2.vara: Eva Karin Strøm-Nilsen, Odfjell
Frode Nirisen, ConocoPhillips
1.vara: Trond T. Haugbjørg, ConocoPhillips
2.vara: Ståle Skretting, ConocoPhillips
Tore Vik, ABC
1.vara: Terje Solheim, Aker BP ASA
2.vara: Sven Roger Nordheim, Aker BP ASA
Frank I. Gundersen, Equinor
1.vara: Terje Werner Hansen, Equinor
2.vara: Idunn T. Mauseth, Equinor
Maren Marie Wilhelmsen, Equinor
1.vara: Lene Hauge, Equinor
2.vara: Unni Elisabeth Tonning, Equinor
Odd Valvatne, Equinor
1.vara: Leif Ove Skår, Equinor
2.vara: Kjetil Gjerstad, Equinor
Martha Skjæveland, ENI
1.vara: Karin Diana Auld, Ineos Rafsnes
2.vara: Finn Volrat Pettersen, Vår Energi
Heidi E. V. Helvig, Winstershall
1.vara: Ann-Cathrin Knutzen Vetaas, Total
2.vara: Monica Paulsen, Reisænen, Total
Rolf Magne Kristiansen, Pelagia
1.vara: David Hage, Nordic Pharma
2.vara: Elin Ovedie Strand, Nutrimar
Arild Singstad, Shawcor
1.vara: Bjørn Syver Øen, Kingspan
2.vara: Tor Kristian Klauset, Brd. Sunde
Gry Espeland, Figgjo
1.vara: Odd Tegler, Norgips
2.vara: Anders Eriksen, Dynea
Sven Rune Andersen, Takeda
1.vara: Espen L. Gregoriussen, Vistin Pharma
2.vara: Ståle Sletta Stubberud, Dia/Abbott
Aud Karin Hansen, Sentralvaskeriet
1.vara: Trine Kvellestad, Nor Tekstil
2.vara: Hans Remi Furuset, Berendsen
Margunn Sundve, Alnor/Hydro
1.vara: Morten Skarsbø, Årdalstangen/Hydro
2.vara: Odd Inge Larsen, Høyanger/Hydro
Jan Atle Toft, Lista/Alcoa
1.vara: Steinar Syvertsen Alcoa Lista
2.vara: Eskild Thoresen, Alcoa Mosjøen
Torleif Sand, Årdal/Hydro
1.vara: Ingunn Hansen, Alnor/Speira
2.vara: Trygve Hagen, Hydro Årdalstangen
Roger Erik Øvrebø, Holla/Wacker
1.vara: Eva Safrine Aspvik Haugvik/Yara
2.vara: Bjørn Inge Sandvin, Boliden Odda
Liv Mette Storelvmo, Finnfjord
1.vara: Liv Merethe Volden, Washington Mills
2.vara: Tor Eivind Sandnes, Bilfinger
Håvard Stamnestrø, Holla/Wacker
1.vara: Ståle Nuland, Addcon Nordic AS
2.vara: Gard Folkvord, Boliden Odda
Knut Sande, Svelgen/Elkem
1.vara: Thomas Eggan, Elkem Thamshavn
2.vara: Alexander Andersen, Glencore Nikkelv
Bodil Krokan, Midt
Grethe Uran, Midt
Kenneth Aastrøm Hynne, Midt
Svein Knudsen, Midt
Guttorm Aasebøstøl, Nord
Irina Haga, Nord
Knut Erik Søderstrøm, Nord
Dan Eivind Johansen, Nord
Dag Eide, Sør
Jan Tommy Steen, Sør
Ole Petter Corneliussen, Sør
Vidar Viskjer, Sør
Bjørn Arve Aanes, Vest
Christian Nupen, Vest
Jan Olav Gjerde, Vest
Nina Kathrin Galta, Vest
Anders Kjuus, Øst
Magne Olav Sveen, Øst
Mari Nilsen, Øst
Terje Gundersen, Øst
Mariann Svingen, FLT SVV
Vara Nord: 1. vara: Dan Eivind Johansen, 2. vara: Aleksander Bergheim, 3. vara: Betine Olsen, 4. vara: Thomas Hammer
Vara Midt: 1. vara: Torfinn Krogstad, 2. vara: Ravinthrakumar Suntharalingam, 3. vara: Marco Dimmen, 4. vara: Huiyan Liu
Vara Vest: 1. vara Sesilie Sleire, 2. Anna Nordlund, 3. vara Mariann Økland, 4. vara Sofie Redford
Vara Øst: 1. vara Heidi Lyngra Faanes, 2. vara Tore Størseth, 3. vara Jørn Krosvik, 4. vara Øivind Kongsvold
Vara Sør: 1. vara Ronnie Hynne, 2. vara Bjørnar Abusland, 3. Jorge Pino, 4. vara: Terje Kvam
Vara FLT SVV: Solveig Elis Hansen